”Писанка для воїна”

”Писанку для Воїна” малювали з світлими побажаннями.

Учні цілої нашої школи долучилися до акції благодійного фонду ”Волонтерим разом”, Анна Чопик яка передбачала розпис яскравих писанок та малюнків, які незабаром відвезуть на бойові позиції, щоб подарувати Захисникам та Захисницям великодній настрій. Розпис писанок проводився два дні у різних локаціях: у школі та URBAN бібліотеці, де до учнів 5-В класу (класний керівник п. Ольга Кравчук), долучилися волонтери благодійного фонду та п. Томас з Німеччини, який захотів дізнатися про наші традиції та взяти в них участь. Щира подяка усім дітям, які долучилися до закупівлі яєць, їх розпису та майстер-класів. Віримо, що, отримавши ці писанки, наші Лицарі відчують тепло дитячих сердець і їхню підтримку.