Зустріч з художником, волонтером Левом Скопом

”Якщо мене виховали українцем, то я розумію, що Перемога залежить безпосередньо від мене” Лев Скоп.

У своє 70-ліття відомий художник, волонтер, музикант, актор і Людина з жертовним серцем – Лев Скоп, завітав до нашої школи. Спільно з отцем Василь Полянко, який також є знаним волонтером, ювіляр розповів про свою діяльність, про те, як пише ікони, складає музику, цікаві випадки у подорожах на передову, а головне – потребу наших Захисників у підтримці та молитві.

Учні також виявилися допитливими та розпитали п.Лева про зйомки у фільмі ”Довбуш”, про кількість написаних ним ікон, про стиль… Своїми відповідями художник показав, що любить те, що робить, тішиться, коли воїни беруть його ікони і просять написати ще, змотивував учнів розпізнавати свої таланти та обов’язково розвивати їх.

На завершення зустрічі активні учні школи привітали п.Лева з днем народження та побажали у доброму здоров’ї зустріти 100-літній ювілей.