Нагородили переможців акції ”Здай ворожу літературу”

Сьогодні відбулося нагородження переможців та лідерів класів акції ”Здай ворожу літературу”. Організатори акції ”Волонтери разом” принесли дітям дрон, до закупівлі якого долучилися і наші учні, приносячи до школи ворожі книжки. Переможцем серед колективів нашої школи став 4-А клас (класний керівник п.Галина Мельник), який назбирав 828 кг макулатури, друге місце по чисельності набрав 7-Б клас (класний керівник п.Оксана Малицька) – 468 кг, третє місце – 6-Б клас (класний керівник п.Лілія Гузечак) – 364 кг. Усі класи отримали подяки від організаторів та солодощі, а 4-А підуть на мультфільфільм у кінотеатр ”Злата”. Тішимося, що наші учні розуміють, що навіть такими особистими лептами спільно можна наблизити омріяну Перемогу, бо як відомо тепер дрони рятують життя. Дякуємо усім, хто долучився до акції.