”Наша ж мова сія щогодини ясніш” В.Самійленко

Творчий вечір до дня Рідної мови влаштували учні 9-Б, 6-В та 7-А класу під керівництвом класного керівника та вчителя української мови п.Наталії Огірчак.

Глядачі дізналися про історію виникнення свята, відомих діячів, які багато попрацювали для становлення нашої мови, читали вірші, ”задавали запитання” на знання української відомому педагогу та популяризатору нашої мови Олександру Авраменку, співали пісень.

Справжньою родзинкою вечора стала рубрика авторських поезій п.Наталії Огірчак: чимало цікавих, змістовних та актуальних віршів прочитали учні 6-В та 7-А класів, розкривши багатий творчий світ п.Наталії.

На завершення вечора виступив випускник нашої школи та викладач Дрогобицького музичного коледжу ім.В.Барвінського п.Сергій Фендак, який спільно з донечками Іринкою та Ксенією виконав пісню під супровід гітари, скрипки та сопілки.

Не забули на цьому святі вшанувати і наших Захисників, завдяки котрим ми тут можемо жити та навчатися.