1. Наші діти мають бути міцною цеглиною, на якій після Перемоги розбудовуватиметься наша Україна!
    Такими словами звернувся до молоді о.Тарас Живчин, який сьогодні у День Єднання очолив молитву за Україну у шкільній капличці. А також наголосив, що діти кожного дня мають здобувати нові знання, толерантно ставитись до своїх товаришів, батьків, і таким чином наближати нашу Перемогу. Але, окрім того, щира дитяча молитва за Воїнів та Україну має стати нашим обов’язком і тоді жодному ворогу нас не здолати.