Міжнародний день жінок та дівчат в науці

11 лютого світ відзначає Міжнародний день Жінок в науці, то ж креативні учні 8-Б класу (класний керівник п.М.Грицик) розповіли про цей день і не тільки.

Демонструючи напрацювання таких українських жінок науковців, як Ніна Вірченко, Елла Лібанова, Нана Войтенко, Ольга Броварець, Марина В’язовська, Галина Клим, Марія Байляк, Оксана Крупка, Валерія Трусова, Катерина Терлецька, учні наголосили не лише на цікавинках їх відкриттів, а також і на незмірно важливій ролі жінок та дівчат в науці.

Окрім, артисти розповідали цікаві вірші про точні науки, інсценізували сценки, затанцювали танець, і своїми вміннями показали, що українці – здібні у всьому. А щоб в майбутньому бути розумним та підкорювати світ, потрібно постійно працювати над собою, здобуваючи знання з різних предметів та дисциплін.