Книга – хранитель мудрості!

Чи задумувались ми скільки праці потрібно щоб надрукувати книгу? А хто був першим книгодрукарем? А які образи виникають в уяві дітей, коли вони читають книгу?

Сьогодні в нашій школі відбулося свято ”Книга – хранитель мудрості”, який підготували учні 10-А, 6-А та 6-Б класів, а також вчитель зарубіжної літератури п.Світлана Василишин та бібліотекар п.Людмила Онисько.

Поринувши в епоху Київської Русі, почувши розповіді Ярослава Мудрого, княгині Анни, Йогана Гутенберга, а також зустрівшись з Іваном Федоровим, глядачі дізналися про те, як друкували книги, як їх оформлювали…

Згодом перед глядачами з книжки Е. Портер ”Полліана” та К.Колоді ”Пригоди Піноккіо” з’явилися казкові персонажі, які своїми інсценівками не лише прорекламували книги, де вони живуть, але і наголосили про важливість бути Добрим і творити Добро.

Сучасні танці, авторські добрі пісні (автор п.Людмила Свінціцька), чудово зіграні ролі, не залишили байдужими жодного присутнього.

Віримо – Добро об’єднує, Добро перемагає усякі прояви зла, тож посміхаймося і творімо Добро!